WeSnap

Fotoğraflarınızı Arkadaşlarınız İle Birleştirin
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.6 MB
  • Version 1.8.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Akkad
Arkadaşlarınızla ne kadar uzak olursanız olun fotoğraflarınızı birleştirin ve paylaşın. Fotoğraf birleştirme uygulaması olan WeSnap ile her fotoğrafın sadece yarısını alarak iki kullanıcının fotoğraflarını birleştirmesi ile uygulamada paylaşılıyor.

WeSnap ile iletişim kurduğunuz veya ailenizden birileri ile fotoğrafları birleştirin ve paylaşın. Uygulama mantığı olarak iki farklı kullanıcının resimlerinin sadece bir yarısını alarak uygulama tek bir karede iki resmi birleştiriyor ve ortaya bir birini tamamlayan videolar ve fotoğraflar çıkıyor. Çektiğiniz yarım fotoğrafı başka kullanıcının çektiği yarım fotoğraf ile birleştirince ortaya çıkan bir fotoğraf çok güzel oluyor ve bu ortaya çıkan fotoğrafı Instagram gibi sosyal ağlarda kolayca paylaşabilirsiniz. 

Sadece fotoğraflarınızı değil videolarınızı da ikiye bölün ve dostlarınızın videoları ile birleştirin. İki video aynı zamanda başlasın ve aynı kareleri göstererek muhteşem videolar ve içerikler ortaya çıkarabilirsiniz. İnsanların fotoğraflarını tamamlayın ve ortaya muhteşem bir manzara çıkartın bu sizin ellerinizde.  Birleştirilen fotoğraflar ve videoları kaydederek veya sosyal paylaşım yolları ile paylaşmayı unutmayın. Uygulamanın çıktığı günden bu yana binlerce içerik oluşturuldu ve kullanıcılar bu uygulamayı çok beğendi.

WeSnap indir